Bizi daha yakından tanıyın

En son teknolojiyi en uygun fiyata müşterilerine ulaştırmayı kendine görev edinen firmamız, bilgisayar donanımları, bilgisayar yazılımları ve teknik desteğiyle her an müşterilerinin yanındadır.
Şanlı Tasarı Bilgisayar ve Güvenlik Sistemleri , memnun kalmış müşterisine her konuda profesyonel hizmet vermeyi ilke edinmiştir.
Tecrübeli, güvenilir, çözüm üretebilen, kaliteli bir hizmetle kaliteli bir iş yapmak istiyorsanız bizi mutlaka denemelisiniz.

Vizyonumuz

Zaman konusunda problem yaşayan kişilerin adreslerinde teslimat sağlayarak  kalitemizi artırmak adına problemsiz ve garantili bir şekilde hizmet vermektedir.

Misyonumuz

Dünya ve ülke genelinde meydana gelen teknolojik gelişmeleri en hızlı şekilde takip ederek müşterilerimize daha kaliteli bir hizmet sunmak ve bu alandaki tüm ihtiyaçları en hızlı şekilde karşılamaktır.

Kalite Polikamız

Önce hizmet, sonra satıştır.
Değerlerimiz
Güvenilirlik
İş Ahlakı
Sorumluluk Duygusu
Deneyim
Kalite Bilinci
Gelişim İnancı
Müşteri Memnuniyetine Odaklanma

Sizin Başka Ne Yapabiliriz ?

Evinizde İş Yerinizde İnternetten Online Alışveriş Keyfi..

Websitemizde bulunan tüm ürünlerimizi ” Online Alışveriş ” ayrıcalığı ile evinizin konforunda tamamlayabilirsiniz. Gelişmiş şifreleme yöntemi ile Şanlı Tasarı  hiçbir bilgiyi saklı tutmaz ve kimseyle paylaşmaz.  3D Şifre yöntemi ile bankanızdan güvenle Alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Güvenlik Kameraları Hakkında Bilmeniz Gerekenler ?

işletmelerde üretimin denetim ve kontrolü, iç, dış ve çevre güvenliğinin sağlanması için kullanılan görüntüleme sistemleridir. Güvenlik kamerası sistemleri kameralar (IP kameralar, kutu kameralar, dome kameralar vb.), dijital kayıt cihazları (DVR),  görüntülerin izlenebilmesi için monitörlerden oluşabilmektedir. Güvenlik kameralarından gelen dijital sinyaller, kayıt cihazı aracılığıyla kayıt altına alınabilmektedir. Dijital kayıt cihazları; kaydetme, geri izleme, network bağlantısı, görüntülerin dışa aktarımı için USB arabirimi ve DVD yazıcıya sahip olabilmektedir.

Bilgisayar ve Birleşenleri Hakkında ?

Bilgisayar tek başına bir aygıt yada cihaz değildir. Bilgisayar bir kaç bileşenden oluşan bir cihazdır. Bilgisayarı oluşturan bileşenleri de iki aşamada incelemek mümkündür Bunlar harici bileşenler ve dahili bileşenler olmak üzere iki grupta incelenebilir.
Harici Bileşenler
Harici bileşenler bilgisayarın dış kısmında bulunan ve dışardan görülen bileşenleridir.
Giriş Aygıtları
Tuştakımı (Klavye)
Fare (bilgisayar)
Webcam · Mikrofon
Tarayıcı
Joystick
Çıkış Aygıtları
Monitor
Yazıcı
Hoparlör
Depolama Aygıtları
CD-RW
DVD+RW
Disket
SD kart
USB bellek aygıtı
Dahili Bileşenler
Dahili bileşenler dışardan görülmeyen kasanın içinde bulunan aygıtlardır.
Kasa
Merkezi İşlem Birimi(CPU)
Sabit disk
Anakart
Güç kaynağı
RAM
Ses kartı
Ekran kartı
Ethernet kartı
Veri Terminalleri
Ethernet
FireWire (IEEE 1394)
Paralel port
Seri port
Thunderbolt
Universal Serial Bus (USB)

Sizden Gelen Yorumlar

Alişverişten daha çok samimiyet güven ve ödeme koylaylik seçenekleriyle tam iç rahatlığıyla geniş ürün yelpazesinden tercihlerinize uygun ürün bulabileceginiz güzel bir yer

Güven ve Kaliteyi Bir Arada Bulabileceğiniz Nadir Sitelerden Biri

Harıka bir yer güvenilir anlayışlı eğitimli ekip çalışanıyla yenilikçi ve çözüm odaklı bir firma

0